JONZAC Dětské přebalovací čistící mléko 2v1
(500ml)

JONZAC Dětské přebalovací čistící mléko 2v1

Hodnocení˝: Hodnocení˝: 5,00 5,00 (4 hlasy)
Výrobce: Laboratoire Léa Nature (FRA)
Kód zboží: 3956647
HEM: Čestné prohlášení
Skladem: Ano
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 329,75 Kč
Cena: 399,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

TERMÁLNÍ BIOKOSMETIKA – BÉBÉ

DĚTSKÉ PŘEBALOVACÍ ČISTÍCÍ MLÉKO

ÚČINKY

Vyzkoušejte bio certifikované a hypoalergenní přípravky Jonzac uzpůsobené potřebám křehké dětské pokožky, odpovídající svým složením její biologii. Tím, že stimuluje tvorbu B-defenzinů (+ 63 %), zlepšuje Termální voda Jonzac přirozenou obranyschopnost kůže a zajišťuje jí tak optimální ochranu a hydrataci. Každý přípravek odpovídá nejpřísnějším požadavkům na ochranu dětské pokožky (bez alergenů, a bez sulfátů) a obsahuje ingredience vybrané pro svou jemnost a snášenlivost.

INDIKACE

Dětské přebalovací čistící mléko 2 v 1 obsahující Termální vodu Jonzac delikátně čistí dětskou pokožku v plenkové oblasti, vyživuje ji a vytváří ochranný ?lm, který jí chrání před vnějšími agresivními vlivy. Hypoalergenní složení obohacené o vápennou vodu a bio olivový olej má preventivní účinek proti zarudnutí a zklidňuje citlivou dětskou pokožku v oblasti plen. Vysoká snášenlivost. Dermatologicky testováno. Přípravek vyvinut a testován tak, aby byla minimalizována rizika případných alergických reakcí.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Při přebalování aplikujte za pomoci vatového tampónu v plenkové oblasti tak, abyste odstranili všechny nečistoty. Obsahuje zásadité složky. Vyhněte se kontaktu s očima. Přípravek nenechávejte volně v dosahu dětí. Nanášejte na zdravou pokožku.

OBSAH

Přípravek obsahuje 10 % Termální vody Jonzac, patentovanou účinnou látku L-PCA, panenský bio olivový olej a vápennou vodu.
Vhodné i pro vegany. Netestováno na zvířatech.


Hodnocení zboží

(nejhorší) (nejlepší)

Komentáře ke zboží

Nový komentář

  • Maximální spokojenost
    Neregistrovaný uživatel | 26.02.2021 20:21
    Čistící mléko používáme na dočištění při každém přebalovaní. Mast na opruzeniny jsme použít ještě nemuseli. Takže za mě zatím maximální spokojenost.
    Reagovat

na začátek stránky doporučit tento web známému