JONZAC Dětský dermo-čistící gel
na vlasy a tělo (500ml)

JONZAC Dětský dermo-čistící gel

Hodnocení˝: Hodnocení˝: 5,00 5,00 (1 hlas)
Výrobce: Laboratoire Léa Nature (FRA)
Kód zboží: 3956621
HEM: Čestné prohlášení
Skladem: Ano
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 362,81 Kč
Cena: 439,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

TERMÁLNÍ BIOKOSMETIKA – BÉBÉ

DĚTSKÝ DERMO-ČISTÍCÍ GEL

ÚČINKY

Vyzkoušejte bio certifikované a hypoalergenní přípravky Jonzac uzpůsobené potřebám křehké dětské pokožky, odpovídající svým složením její biologii. Tím, že stimuluje tvorbu B-defenzinů (+ 63 %), zlepšuje Termální voda Jonzac přirozenou obranyschopnost kůže a zajišťuje tak její optimální ochranu. Každý přípravek odpovídá vysokým nárokům kladeným na bezpečnost dětské pokožky (bez alergenů, bez sulfátů) a obsahuje účinné látky vybrané pro svoji jemnost a toleranci.

INDIKACE

Dětský dermo-čistící gel bez mýdla a sulfátů respektuje a účinně čistí dětskou pokožku včetně pokožky vlasové. Zanechává pleť jemnou, čistou a delikátně parfémovanou. Hypoalergenní složení obohacené o Termální vodu Jonzac chrání hydrolipidický ?lm dětské pokožky a zabraňuje jejímu vysychání. Přípravek s vysokou snášenlivostí. Dermatologicky testováno.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Aplikujte na předem zvlhčenou pokožku vlasů a těla, nechejte napěnit a následně důkladně opláchněte. Dobře osušte pokožku, zejména její kožní záhyby. Obal neodhazovat do volné přírody

OBSAH

Přípravek obsahuje 10 % Termální vody Jonzac, patentovanou účinnou látku L-PCA. Vhodné i pro vegany. Netestováno na zvířatech.


Hodnocení zboží

(nejhorší) (nejlepší)

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky doporučit tento web známému