JONZAC Dětský krém na přebalování
(75ml)

JONZAC Dětský krém na přebalování

Hodnocení˝: Hodnocení˝: 5,00 5,00 (3 hlasy)
Výrobce: Laboratoire Léa Nature (FRA)
Kód zboží: 3956670
HEM: Čestné prohlášení
Skladem: Ano
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 296,69 Kč
Cena: 359,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

TERMÁLNÍ BIOKOSMETIKA – BÉBÉ

DĚTSKÝ KRÉM NA PŘEBALOVÁNÍ

ÚČINKY

- ZKLIDŇUJÍCÍ ÚČINEK pro zklidnění přechodného zarudnutí pokožky běžného u dětí
- REGENERAČNÍ ÚČINEK pro posílení kožní bariéry
- ISOTONICKÝ ÚČINEK pro zajištění dokonalého souladu s pokožkou bez narušení přirozené rovnováhy epidermis
Účinek přípravku je posilněn díky přírodnímu hydratačnímu faktoru L-PCA (hydratace svrchních vrstev epidermis), který zesiluje kožní bariéru a dodává OPTIMÁLNÍ FYZIOLOGICKOU OCHRANU dětské pokožce. Vysoká míra snášenlivosti. Dermatologicky testováno. Vytvořeno a testování tak, aby byla minimalizována rizika alergických reakcí. Každý přípravek odpovídá svým složením nejvyšším nárokům na bezpečnost dětské pokožky (bez alergenů a sulfátů) a obsahuje účinné látky vybrané pro jejich jemnost a vysokou snášenlivost.

INDIKACE

Přechodné podráždění a zarudnutí v oblasti plenek. Podráždění související s externími faktory: mokvající pokožka, opruzeniny, pokožka podrážená od plenek. Krém na přebalování díky svému dermo-ochrannému účinku působí preventivně proti přechodnému zarudnutí pokožky a jejímu podráždění. Přípravek je obohacený o Termální vodu Jonzac a přírodní účinné látky nahrazující lanolin, potlačuje přechodné zarudnutí pokožky a posiluje kožní bariéru kojenců. Jeho ?lmogenní, ale neokluzivní textura umožňuje dětské pokožce volně dýchat. Epidermis je chráněna před nečistotami a odřeninami způsobenými plenkami.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Aplikujte při každém přebalování na pokožku v oblasti plen. Nelze aplikovat na poškozenou mokvající pokožku. V případě, že zarudnutí pokožky přetrvává, poraďte se s lékařem.

OBSAH

20 % Termální vody Jonzac, patentovanou účinnou látku L-PCA, patentovanou účinnou látku F.P.D., rostlinnou substituci lanolinu, soli zinku.


Hodnocení zboží

(nejhorší) (nejlepší)

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky doporučit tento web známému