Deodoranty

Eau Thermale Jonzac nabízí certifikované organické deodoranty s vysokou tolerancí* a maximální 24hodinovou účinností. Složení těchto deodorantů obsahuje termální vodu Jonzac, čistou a hypermineralizovanou vodu, která je zklidňující a revitalizující a zabraňuje podráždění, takže jsou jemné a neagresivní.

Použití certifikovaného organického deodorantu, který je vyroben z 99 % z přírodních složek, znamená, že vaše pokožka nebude podrážděna chemickými látkami, přestože tento výrobek nabízí vysokou úroveň ochrany a účinnosti. Ať už je vaše pokožka suchá nebo citlivá, objevte naše organické deodoranty bez skvrn, které budou vaši pokožku hýčkat.

Tyto deodoranty nabízejí hloubkovou hydrataci a výživu pokožky, aby ji zklidnily, když je podrážděná tělovými mytími a pravidelným holením a depilací. Tyto deodoranty obsahují 0 % alkoholu a 0 % hliníkových solí, aby chránily vaši pokožku, vaše zdraví i životní prostředí.

*Složení minimalizuje riziko alergické reakce.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
ETJ DEODORANT HYPOALLERG 50ML 1335671 DEODORANTS ANGLE CENTRE1 web
329 Kč

Kuličkový deodorant bez alkoholu a aluminiových solí - nebrání pocení, přírodní svěží parfemace. Účinkuje 24 hodin. Vhodný po epilaci a holení.

Kód: 103
24 deo roll on jonzac
329 Kč

Pánský deodorant s 24 hodinovým účinkem, bez obsahu aluminiových solí. Nebrání přirozené perspiraci. Vytvořen tak, aby byla minimalizována rizika alergických reakcí.

Kód: 235
BIO certifikovaný produkt
Organic Cosmetic
nejvyšší BIO certifikace
Isotonická termální voda
Isotonická termální voda
obsahuje 14 minerálů
Vhodné pro vegany
Vhodné pro vegany
netestováno na zvířatech
ekologické balení
Ekologické balení
z recyklovatelného materiálu