Noční krémy

Na konci dne a po odlíčení pleť hýčkejte nejlépe přizpůsobeným přípravkem. Naše organické noční krémy jsou složeny z termální vody Jonzac, která vaši pleť hydratuje, vyživuje, zkrášluje nebo zklidňuje v závislosti na jejích potřebách po celou noc.

Termální voda Jonzac nabízí specifické přednosti - zklidňuje a revitalizuje a zároveň zabraňuje podráždění, čímž zajišťuje tu nejlepší péči o vaši pleť před spaním. Naše noční krémy jsou certifikované jako organické, takže vaše pleť bude těžit z toho nejlepšího, co příroda nabízí.

V závislosti na typu vaší pleti si jistě vyberete organický noční krém, který potřebujete. Můžete si tak vybrat z různých složení, od přípravků na odstranění únavy přes zpevňující a ochranné až po revitalizační. Naše organické noční krémy s vysokou tolerancí jsou přizpůsobeny všem typům pleti, včetně té nejcitlivější.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
ETJ CREME PROTECTRICE NUTRITION INTENSE NUTRITIVE 13331581 ANGLE CENTRE
2 + 1
479 Kč

Velmi výživný ochranný krém. Na pleť se sklonem k šupinatění. Vhodný i na zimu. Aplikovat ráno i večer na vyčištěnou pleť.

Kód: 124
ETJ SOIN LEGER REHY COE 50ML 1337424 REHYDRATE ANGLE CENTRE1
2 + 1
499 Kč

Odstraňuje pocit pnutí po čištění, vyživuje a hydratuje. Rychle se vstřebává a pleť zmatňuje. Je vhodný i pod make-up, pro normální až suchou pleť.

Kód: 97
ETJ SOIN RICHE REHYDRAT BIO 1337422 REHYDRATE ANGLE CENTRE11
2 + 1
589 Kč

Odstraňuje pocit pnutí po čištění, vyživuje a hydratuje. Rychle se vstřebává a pleť zmatňuje. Vhodný i pod make-up pro normální až suchou pleť.

Kód: 112
ETJ SOIN NUIT AA CELL 40ML 1338491 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 web
2 + 1
859 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy, které způsobují stárnutí. Vyživuje, zpevňuje, vypíná, vyhlazuje, zpomaluje stárnutí pleti.  Pokožku revitalizuje a obnovuje kolagen.

Kód: 151
ETJ CREME RICHE SUBLIMACTIVE 1337452 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 web
2 + 1
859 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy způsobující stárnutí pleti. Vyživuje, zpevňuje, vypíná a vyhlazuje. Pleť rozjasňuje, zpomaluje její stárnutí. Je vhodný pod make-up.

Kód: 157
BIO certifikovaný produkt
Organic Cosmetic
nejvyšší BIO certifikace
Isotonická termální voda
Isotonická termální voda
obsahuje 14 minerálů
Vhodné pro vegany
Vhodné pro vegany
netestováno na zvířatech
ekologické balení
Ekologické balení
z recyklovatelného materiálu