Noční krémy

Na konci dne a po odlíčení pleť hýčkejte nejlépe přizpůsobeným přípravkem. Naše organické noční krémy jsou složeny z termální vody Jonzac, která vaši pleť hydratuje, vyživuje, zkrášluje nebo zklidňuje v závislosti na jejích potřebách po celou noc.

Termální voda Jonzac nabízí specifické přednosti - zklidňuje a revitalizuje a zároveň zabraňuje podráždění, čímž zajišťuje tu nejlepší péči o vaši pleť před spaním. Naše noční krémy jsou certifikované jako organické, takže vaše pleť bude těžit z toho nejlepšího, co příroda nabízí.

V závislosti na typu vaší pleti si jistě vyberete organický noční krém, který potřebujete. Můžete si tak vybrat z různých složení, od přípravků na odstranění únavy přes zpevňující a ochranné až po revitalizační. Naše organické noční krémy s vysokou tolerancí jsou přizpůsobeny všem typům pleti, včetně té nejcitlivější.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
ETJ SOIN RICHE REHYDRAT BIO 1337422 REHYDRATE ANGLE CENTRE11
589 Kč

Odstraňuje pocit pnutí po čištění, vyživuje a hydratuje. Rychle se vstřebává a pleť zmatňuje. Vhodný i pod make-up pro normální až suchou pleť.

Kód: 112
ETJ CREME RICHE SUBLIMACTIVE 1337452 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 web
859 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy způsobující stárnutí pleti. Vyživuje, zpevňuje, vypíná a vyhlazuje. Pleť rozjasňuje, zpomaluje její stárnutí. Je vhodný pod make-up.

Kód: 157
ETJ SOIN NUIT AA CELL 40ML 1338491 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 web
859 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy, které způsobují stárnutí. Vyživuje, zpevňuje, vypíná, vyhlazuje, zpomaluje stárnutí pleti.  Pokožku revitalizuje a obnovuje kolagen.

Kód: 151
ETJ CREME PROTECTRICE NUTRITION INTENSE NUTRITIVE 13331581 ANGLE CENTRE
479 Kč

Velmi výživný ochranný krém. Na pleť se sklonem k šupinatění. Vhodný i na zimu. Aplikovat ráno i večer na vyčištěnou pleť.

Kód: 124
ETJ SOIN LEGER REHY COE 50ML 1337424 REHYDRATE ANGLE CENTRE1
499 Kč

Odstraňuje pocit pnutí po čištění, vyživuje a hydratuje. Rychle se vstřebává a pleť zmatňuje. Je vhodný i pod make-up, pro normální až suchou pleť.

Kód: 97
ETJ CRM APAISANTE BIO 100ML1337700REACTIVEANGLE CENTRE1 web
549 Kč

Obnovuje a zklidňuje. Snižuje zarudnutí, zvyšuje obnovu kožních buněk. Na povrchové popáleniny. Hojí podrážděnou a narušenou pokožku.

Kód: 43
BIO certifikovaný produkt
Organic Cosmetic
nejvyšší BIO certifikace
Isotonická termální voda
Isotonická termální voda
obsahuje 14 minerálů
Vhodné pro vegany
Vhodné pro vegany
netestováno na zvířatech
ekologické balení
Ekologické balení
z recyklovatelného materiálu