Masky a peelingy

Ať už máte jakýkoli typ pleti, peeling a maska, které jsou přizpůsobené vaší pleti, jsou nezbytnou součástí vaší kosmetické rutiny. Pro optimalizovanou buněčnou obnovu a zářivou pleť by se tato péče měla používat každý týden. Svou rutinu začněte jemným čistícím gelem, který šetrně a bez přílišné agresivity na pleť odstraní odumřelé kožní buňky. Poté následuje aplikace masky, která vyhovuje vašemu typu pleti.

Objevte např. čisticí a exfoliační masku z řady Pure, která pleť vyčistí, zmatní a stáhne póry. Pro zralou pleť je nejlepší volbou vyhlazující a zpevňující maska proti stárnutí z řady Sublimactive. A pro nejcitlivější pleť a pleť s nedostatkem hydratace zvolte hydratační a revitalizační masky z řady Rehydrate.

Výrobky Jonzac jsou certifikovány jako organické a nikdy nejsou testovány na zvířatech. Jsou vyvíjeny udržitelným způsobem a vyráběny z termální pramenité vody.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
ETJ GOMMAGE VISAGE REHYDRATE 1333086 REHYDRATE ANGLE CENTRE1
2 + 1
439 Kč

Odstraní odumřelé buňky a pleť omladí a rozzáří. Vhodné kombinovat s termální vodou. Má přírodní modré zbarvení.

Kód: 94
ETJ PURE MASQUE 50ML COE 1341469 PURE ANGLE CENTRE1 web
2 + 1
439 Kč

Absorpční účinek, napomáhá regulovat nadměrnou tvorbu kožního mazu, odstraňuje odumřelé kožní buňky, stahuje rozšířené póry, zbavuje nečistot.

Kód: 73
ETJ MASQUE LISSANT COE 50ML 1339390 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 (1) web
2 + 1
859 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy, které způsobují stárnutí pleti. Obsahuje přírodní kyselinu hyaluronovou, která zpomaluje stárnutí buněk.

Kód: 160
BIO certifikovaný produkt
Organic Cosmetic
nejvyšší BIO certifikace
Isotonická termální voda
Isotonická termální voda
obsahuje 14 minerálů
Vhodné pro vegany
Vhodné pro vegany
netestováno na zvířatech
ekologické balení
Ekologické balení
z recyklovatelného materiálu