Péče o oční okolí

Dopřejte svým očním konturám to nejlepší z termální vody. Tato řada je navržena tak, aby vyhovovala potřebám všech typů pleti a pomohla vám najít tu správnou péči pro váš obličej. Ať už jste muž, nebo žena, zvolte intenzivní hydrataci očních kontur, a zároveň redukci otoků očního okolí. Pleť je vyhlazená a zklidněná po celý den. Pokud je vaše pleť velmi citlivá, pak řada Reactive nabízí potřebnou jemnou péči.

Produkty péče o oči a rty značky Jonzac jsou vyrobeny z termální vody v kombinaci s dalšími přírodními aktivními složkami s prokázanými účinky. Tyto produktové řady byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám všech typů pleti, včetně té nejcitlivější, a jsou certifikovány jako organické. Kosmetické přípravky pro péči o oči nabízené v rámci různých produktových řad Jonzac jsou bez parfemace a kombinují účinnost se zdravým složením.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
ETJ CONTOUR YEUX MEN COE 15ML1339217HOMMEANGLE CENTRE1 (1)
439 Kč

Gel na oční kontury s masážní kuličkou obohacený o výtažek z ženšenu dodává zdravý vzhled pleti a odstraňuje známky její únavy tím, že redukuje kruhy kolem očí a váčky pod očima.

Kód: 226
ETJ CONT YX SUBLIMACTIVE BIO 1333175 SUBLIMACTIVE ANGLE CENTRE1 web
759 Kč

Potlačuje zánětlivé procesy v pleti, které způsobují stárnutí. Odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Oftalmologicky testováno.

Kód: 154
ETJ REH CONTOUR YX 15ML EXPORT 1337430 REHYDRATE ANGLE CENTRE1
499 Kč

Krém bez parfemace na citlivé oční okolí. Potlačuje váčky, kruhy a drobné vrásky. Vhodné aplikovat ráno a večer.

Kód: 85
ETJ CONTOUR YEUX APAISANT REACTIVE 13387251 ANGLE CENTRE web
479 Kč

Krém na oční okolí a oční víčka. Snižuje pocit podráždění a svědění kolem očí. Oftalmologicky testováno. Vhodné i na nejcitlivější oční okolí.

Kód: 61
BIO certifikovaný produkt
Organic Cosmetic
nejvyšší BIO certifikace
Isotonická termální voda
Isotonická termální voda
obsahuje 14 minerálů
Vhodné pro vegany
Vhodné pro vegany
netestováno na zvířatech
ekologické balení
Ekologické balení
z recyklovatelného materiálu