O nás

Dr.Pharma [logo]

 

Kosmetika JONZAC je jediná certifikovaná BIO přirodní a zároveň lékárenská kosmetika na světě, s obsahem isotonické termální vody.

Máte jistotu, že používáte kosmetiku, která splňuje přísné normy pro přírodní BIO kosmetiku.

Kosmetika je šetrná k přírodě a zároveň i k pokožce.

Symbol lotosového květu v našem logu představuje krásu, harmonii, čistotu, lásku a naději.

   

  • Všichni toužíme být zdraví a KRÁSNÍ
  • Pojďte spolu s námi používat kosmetiku, která je v HARMONII s vaší pokožkou
  • Zachovejme zároveň ČISTOTU k přírodě
  • Žijme s LÁSKOU
  • S vámi máme NADĚJI, že návrat k přírodě má smysl ...

 

Objevte s námi přírodní BIO léčebnou kosmetiku.

 

Denisa

 

„Jsem magistra farmacie, maminka, manželka. Hledala jsem pro sebe a své děti kvalitní lékárenskou kosmetiku bez zbytečné chemie. Ve Francii jsem objevila BIOkosmetiku Eau Thermale JONZAC a vydala jsem se osobně prozkoumat, co je tak skvělého právě na JONZACu.

 

CO JSEM ZJISTILA?

Jako jediná kosmetika na světě obsahuje kombinaci isotonické termální vody a BIOcertifikovaných přírodních ingrediencí s nejvyšší BIOcertifikací COSMOS ORGANIC.

 

CO JE TAK JEDINEČNÉHO NA TÉTO KOMBINACI?

Isotonická termální voda je protizánětlivá, zklidňující, regenerující a hydratační. Je silně mineralizovaná (obsahuje 11 minerálů, které jsou svým složením podobné tomu, co mají kožní buňky, a proto dokáže ideálně hydratovat kůži). Navíc jsem zjistila, že existuje několik úrovní BIOcertifikace. Do té doby pro mě bylo vše jen BIO. Ale „Není BIO jako BIO.“ A vzhledem k tomu, že složení podrobně zkoumám, tak u JONZACu máte jistotu, že je to kvalitní certifikovaná BIOkosmetika bez obsahu zbytečné chemie.

 

CO TO ZNAMENÁ?

Obsahuje 99 % přírodních složek a pouze 1 % ze složení je chemický konzervant, což je nejmenší minimum, aby se kosmetika „nezkazila“. Tento konzervant je povolený a schválený z omezující seznamu konzervantů, který vydává BIO garant ECOCERT.

 

A DALŠÍ VÝHODY?

Obaly jsou buď přírodního původu (z cukrové třtiny) nebo z recyklovaných plastů. Navíc JONZAC přispívá 1 % z každého výrobku na podporu planety. Kosmetika je vhodná pro vegany a není testována na zvířatech.

JONZAC má jedinou nevýhodu... když vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného... Vaše sametová kůže se už bude chtít navždy rozmazlovat kosmetikou JONZAC.

 

S vámi mám naději, že návrat k přírodě má smysl.

 

Mgr. Denisa Bolomová